خرید پکیج کرج

راهنمای خرید پکیج در کرج


خرید پکیچ مناسب میتواند چالشی بزرگ باشد اگر درست انتخاب نکنیم و به موارد مهم در هنگام خرید دقت نکنیم. در ادامه با فرشوگاه امیر در کرج همراه باشید تا راهنمای خرید پکیچ مناسب را اراده کنیم.

پکیج چیست؟

نیاز به آب گرم یکی از نیاز های ضروری انان بشمار میرود. تامین آب گرم روش های زیادی دارد ولی یکی از راه های ساده ایجاد آب گرم ، پکیج است که در انواع پکیج دیواری و زمینی در بازار عرضه می شود. چکیج در واقع یک موتورخانه کوچک است که به صورت یک دستگاه جمع و جور و کوچک، تجمیع شده و میتواند آب گرم مصرفی اعم از استحمام و مصارف بهداشتی جهت گرمایش محیط های کوچک و آپارتمان ها، بکار رود و در برخی موارد برای تامین گرمایش استخرها و کارگاه های کوچک نیز استفاده می شود.

پکیج ها به دلیل حذف موتورخانه باعث شدند که فضای اختصاص داده شده به محیط موتورخانه که معمولا در طبقات پائین و خاصه همکف و یا در محیط پارکینگ جاگذاری می شد، به متراژ پارکینگ اضافه و جای پارک حداقل یک خودرو را تامین کند و این موضوع به دلیل توجیه اقتصادی و تامین پارکینگ حائز اهمیت است.

راحتی کار پکیج ها میتواند یکی از ویژگی های بارز آنها بشمار آید.

اما برای انتخاب پکیج به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

شیوه انتخاب پکیج دیواری و زمینی
  • برای انتخاب پکیج های دیواری و زمینی حتما به متراژ ساختمان مورد نظر و میزان آب مصرفی مورد نظر توجه ویژه داشته باشید تا بتوانید پکیج با ظرفیت مناسب را تهیه نمایید.
  • به جای دود کش و نحوه قرار گیری دودکش که باید به صورت افقی یا عمودی می باشد توجه کنید.
  • از تامین هوای تازه جهت احتراق پکیج اطمینان حاصل فرمایید.
  • در مواقعی که می خواهید پکیج را بیرون از ساختمان نصب نمایید حتما از پکیج فن دار استفاده کنید تا بتواند کیفیت هوای محل نصب را حفظ نماید.
  • از پکیج های دو مبدل هنگامی که متراژ ساختمان بالاتر از 120 متر باشد استفاده می شود.
  • هنگام انتخاب پکیج مناسب برای ساختمان مورد نظرتان حتما متراژ محیط را در نظر بگیرید و از فرمول زیر جهت بدست آوردن ظرفیت مناسب استفاده نمایید:

جهت استفاده در محیط های نسبتا بزرگ یا اداری:

متراژ محیط × 100 کیلو کالری

جهت استفاده در محیط های مسکونی:

متراژ محیط × 150 کیلو کالری

فروش انواع پکیج در کرج